about banner

Gizlilik Politikası

Kutluiz Danışmanlık ve Eğitim (kısaca “Kutluiz”) ve www.kutluiz.com sitesi olarak, sitemizi ziyaret edenlerin gizlilik haklarına saygılıyız. www.kutluiz.com ziyaretçilerinin bazı hakları, aşağıda belirtilmiştir:
1. Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara satılmayacak, kiralanmayacak, dağıtılmayacak, üçüncü kişi veya kuruluşların reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetleri için kullandırılmayacaktır.
2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Bu bilgiler yalnızca kutluiz.com sitesinin kendi bünyesinde ziyaretçi profili belirlemek ve Modül Eğitim’in faaliyet alanındaki gelişmeleri iletmek amacıyla kullanılacaktır.
3. Web sitemizdeki etkileşimli formlara girdiğiniz bilgilere sadece Kutluiz Eğitim tarafından ulaşılabilir. Bu bilgiler, şirket politikamız gereği sadece amacına uygun olarak kullanılabilir.
4. Bir başka ziyaretçinin veya üçüncü kişilerin, bilgilerinize ulaşmaması için bilgimiz dahilindeki tüm önlemler alınmış, çalışanlarımız güvenlik önlemleriyle ilgili bilgilendirilmiştir.
5. Kutluiz Eğitim’den size ulaşan, arzu etmediğiniz e-posta, mektup gönderimi ile karşılaştığınız taktirde info@kutluiz.com adresine e-posta ile veya şirket merkezimize göndereceğiniz bir yazıyla durumu bildirdiğiniz takdirde gönderim listesinden derhal çıkarılacaksınız.
6. Bu politikaya uymayan uygulamalara rastladığınız takdirde Kutluiz Eğitim’i bilgilendirmeniz halinde 24 saat içinde gerekli önlemler alınacaktır.
Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.
Kullanım Koşulları ;
Kutluiz Danışmanlık ve Eğitim ve www.kutluiz.com sitesi olarak, sitemizin kullanım koşullarını aşağıda bilgilerinize sunuyoruz:
Risk ve sorumluluk ;
www.kutluiz.com sitemizde, ziyaretçilerimize doğru bilgileri ulaştırmak için her türlü gayret gösterilmiş, sitenin güvenliği ile ilgili teknolojik altyapı güvenilir bir firmadan sağlanmıştır. Ancak, tüm çabalarımıza karşın sitede kontrolümüz dışındaki gelişmelerin olabileceği düşüncesiyle, siteyi kullanırken nihai sorumluluğun tamamen kullanıcıya ait olduğunu belirtmek isteriz. Modül Eğitim, sitede arıza, hata, virüs ya da bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmayacağını garanti edememektedir.
Fikir hakları ;
Bu sitedeki tüm Fikir Haklarının sahibi Kutluiz’dir. Kutluiz Eğitim’in yazılı izni olmaksızın siteden herhangi bir şey kopyalanamaz. Ancak ziyaretçilerimiz siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilir. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya Modül Eğitim ürünleri hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz, değiştiremez ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir bilgiyi satamazsınız.
Ziyaretçilerimiz, sitemizi ziyaret etmekle Kutluiz Eğitim’in belirlediği kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Sitemizi ziyaret ettiğiniz teşekkür ederiz.
Kullanım koşulları ile ilgili sorularınızı info@kutluiz.com adresine iletebilirsiniz.

Yukarı
Gizlilik Politikası - KUTLUİZ DANIŞMANLIK ,Eğitim,Danışmanlık,Eğitim ve Danışmanlık,Ankara Eğitim,Ankara Danışmanlık,Ankara Eğitim ve Danışmanlık,Yönetim Eğitimleri,Pazarlama ve Satış Eğitimleri,Yaşam Boyu Gelişim Eğitimleri,Farkındalık Eğitimleri,Kişisel Gelişim Eğitimleri,Ki
Kutluiz Eğitim, şirketler için kişisel gelişim, yönetim becerileri ve pazarlama alanlarında özgün, sınıf içi eğitim programları sunar
kutluiz-egitim-sirketler-icin-kisisel-gelisim-yonetim-becerileri-ve-pazarlama-alanlarinda-ozgun-sinif-ici-egitim-programlari-sunar