about banner

Pozitif Yaşam Becerileri

 • İnsanlarla uyumlu olmak: Uyum göstermek boyun eğmek midir? Hem uyum gösterip hem de kendi haklarımızı nasıl savunuruz?
 • İnsanlar neden böyle davranıyorlar: İnsanları anlamakta güçlük mü çekiyoruz? Yada kendimizi ifade etmekte. Bu eğitimin amacı kişiler arası anlayış becerileri kazandırmaktır.
 • Yüksek Moral ve Motivasyonun Önemi: Yüksek moral ve motivaston dağları taşları yerinden oynatır mı? Bu motivasyonu nasıl oluşturabiliriz ve nasıl devamlılığını sağlarız?
 • Duygusal zeka ve hayat başarısı için önemi: Duygusal zeka nedir? Nasıl geliştirilebilir? Hayatımızdaki yeri nedir?
 • Kendini tanıma, insanı tanıma: Kendimizi tanırsak ve hayatta ne yaptığımızı bulursak diğer insanlar bize sorun olamaz. Çünkü kendi yolumuzda güvenle ilerleriz. Tanıma ve farkındalık üzerine bir eğitimdir.
 • Olumlu ilgi, olumsuz ilgi ve ilgisizlik: İlgi nedir? İlginin getirileri nedir? İlgisizliğin götürüleri nedir?
 • Bizi Biz yapan alışkanlıklarımız: Alışkanlık nedir? Doğru alışkanlıklar nasıl oluşturulur? Yanlış alışkanlıklardan nasıl uzaklaşılır?
 • Başarı bedel ve inanç ister: Başarı nedir? Başarı kendi kendine oluşur mu? Başarıyı istiyorsak neler vermeliyiz? Bu dengeler nasıl kurulur?
 • Yaşantımızda hedef belirlemenin önemi: Hedefi olmayan insan ne yapacağını bilmez ve başarılı olamaz. Hedefler nasıl belirlenir? Önceliklendirme nedir?
 • İlgi Çeşitleri ve İlginin Önemi: Nelerle ilgilendiğimizi biliyor muyuz? Bunlar bizim ilgi alanlarımız mıdır? İlgi alanı nasıl geliştirilir? İlgi alanlarımız hayatımızda nasıl bir rol oynar?
 • Yaşam ve Zaman: Yaşam çarçur edilebilecek kadar uzun mudur? Acaba biz zamanımızı nasıl kullanıyoruz? Yaşamda zamanlama yapmanın önemi üzerine bir eğitimdir.
 • Kişisel misyon bildirgesi: Kişisel misyon nedir? Hayatımızın anlamını bulmak üzerine bu eğitim, bireyi daha mutlu bakabilme üzerine yönlendirir.

Yukarı
Pozitif Yaşam Becerileri - KUTLUİZ DANIŞMANLIK ,Eğitim,Danışmanlık,Eğitim ve Danışmanlık,Ankara Eğitim,Ankara Danışmanlık,Ankara Eğitim ve Danışmanlık,Yönetim Eğitimleri,Pazarlama ve Satış Eğitimleri,Yaşam Boyu Gelişim Eğitimleri,Farkındalık Eğitimleri,Kişisel Gelişim Eğitimleri,Ki
Eğitim,Danışmanlık,Eğitim ve Danışmanlık,Ankara Eğitim,Ankara Danışmanlık ,Ankara Eğitim ve Danışmanlık,Yönetim Eğitimleri,Pazarlama ve Satış Eğitimleri,Yaşam Boyu Gelişim Eğitimleri,Farkındalık Eğitimleri,Kişisel Gelişim Eğitimleri,Kişisel farkındalık Eğitimleri,Koçluk Eğitimleri,İletişim Eğitimleri,Müşteri Odaklı İletişim Eğitimleri,Satış Eğitimleri,Pazarlama Eğitimleri,Satış ve Pazarlama Eğitimleri,Zaman Yönetimi Eğitimleri,Ürün Geliştirme Eğitimleri,Etkin Yönetim Eğitimleri,Mobbing Eğitimleri,Çatışma ve Müzakere Eğitimleri,Öfke Yönetimi Eğitimleri,Müzakere Eğitimleri,Algı Yönetimi Eğitimleri,Bankacılık Eğitimleri,Duygusal Zeka Eğitimleri,Motivasyon Eğitimleri,Mülakat Eğitimleri,kutluiz
pozitif-yasam-becerileri-kutluiz-danismanlik-egitim-danismanlik-egitim-ve-danismanlik-ankara-egitim-ankara-danismanlik-ankara-egitim-ve-danismanlik-yonetim-egitimleri-pazarlama-ve-satis-egitimleri-yasam-boyu-gelisim-egitimleri-farkindalik-egitimleri-kisisel-gelisim-egitimleri-k